Zapewne wielu z was zastanawia się nad wyborem części do waszych            mechanicznych rumaków.

Jakie wybrać?           
    
Gdzie szukać?           
 
Czy będą pasować?


No i oczywiście czy ktoś, aby nas nie oszuka, gdy już zdecydujemy się na wydanie naszych ciężko zarobionych pieniędzy. Ostatecznie wszyscy chcemy przesyłki zgodnej z opisem, a nie z niesmakiem odsyłać zamówioną wcześniej paczkę.

Z pomocą przychodzimy my, czyli ARDOX.

1.Zanim zaczniemy

Musimy zaznaczyć, iż pełną ofertę, czyli wszystkie dostępne części znajdziecie tylko na sklepie o tutaj: 

 
https://ardoxmoto.pl/Sklep z używanymi i nowymi częściami do motocykli


  Dlatego jeśli w przyszłości, będziecie szukać naszych aukcji na allegro
i nie znajdziecie tego co was interesuje
, stanowczo zachęcamy do sprawdzenia naszych ofert na stronie internetowej, klikając w link powyżej.


Trochę o podejściu do naszej oferty.

 Generalnie, wzmianka o częściach używanych może skojarzyć się negatywnie, albowiem ludzie podchodzą z dystansem do przedmiotów, które wcześniej były używane. Dlatego by uniknąć nieścisłości, chcemy przedstawić wam co znaczy dla nas część używana:

-To część, która działała w danym motocyklu przez określoną ilość czasu, po czym została wymontowana, sprawdzona i opisana a następnie zmagazynowana, gdzie czeka na kolejnego właściciela.

-Ze względu na zużycie, dany przedmiot może posiadać “skazy”, poczynając od zadrapań, zarysowań kończąc na wgnieceniach, rdzy czy ułamanych kawałkach, bądź brakujących śrubach. (Wszystkie oferty posiadają opisy oraz zdjęcia, gdzie z dokładnością wskazujemy i piszemy, jeśli coś “dolega” danemu przedmiotowi)

- Bardzo często zdarza się, że wystawiane przez nas modele są “Sędziwe”, i od dawna nie są już produkowane. Przez co nie ma możliwości, aby uzyskać dostęp do całkowicie nowych części.


Pomimo niedoskonałości...

   Oferujemy gwarancję rozruchową na nasze przedmioty (30 dni,).
Dlatego, jeśli po zakupie zaistnieje problem zawsze można się z nami skontaktować w godzinach pracy, korzystając z numeru telefonu zamieszczonego w linku poniżej.:

https://ardoxmoto.pl/news/n/53/O-nas
Podsumowując


-Umożliwiamy zakup części używanych z gwarancją, zarówno na allegro jak i na naszym sklepie


-Części mogą posiadać uszkodzenia i niedoskonałości, dlatego przed zakupem obowiązkowo zalecamy przeczytać opis oraz obejrzeć zdjęcia.


-Duża partia aktualnych ofert pochodzi z modelów, które od wielu lat nie są produkowane i doczekały się wiernej publiki, a dzisiaj określane są mianem klasyków, więc przeglądając nasze oferty warto mieć z tyłu głowy, że praktycznie nie wykonalne jest uzyskanie nowej części i trzeba się posiłkować używanymi.


-Sprawne oczy z pewnością wychwycą, że oferujemy używane tarcze hamulcowe, zaciski itp...        
 Te oferty kierowane są do motocyklistów, którym wyczerpał się obecny set i pragną jeszcze skorzystać z sezonu, lecz nie opłaca się zakupić nowych tarczy, klocków czy zacisków. (Chcielibyśmy po raz kolejny zwrócić uwagę by spoglądać na opisy, gdzie w tym wypadku podane są grubości tarczy czy okładziny)Na zakończenie zachęcamy do skorzystania z obecnych promocji, znajdziecie je pod działem “Producenci” zjeżdżając w dół naszej strony głównej.

Z kolei, jeśli zaistnieją wątpliwości, co do tego jak kupować na naszym sklepie to poniżej umieszczamy link do poradnika z naszej strony:

https://ardoxmoto.pl/news/n/160/Jak-kupowac

 

Interesują was kolejne umieszczane przez nas modele ?
W takim razie, uprzejmie informujemy o możliwości założenia konta i skorzystania z naszego programu lojalnościowego.

 

Oraz zapisania się do newsletteru poprzez podanie swojego adresu email na górze tego artykułu.


ARDOX - Sklep, w całości poświęcony osobom, dla których jazda na motocyklu jest największą przyjemnością w życiu wykonywaną w ubraniu:)